Wróć do: Sprzęt do hodowli matek

Mini ulik styropianowy Langstroth 3/4 z karmnikiem - 6 ramek

227,74 zł
bez VAT: 185,16 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: MP101
Mini ulik styropianowy do tworzenia nowych rodzin pszczelich przez tzw. separację lub zamiatarkę. Możliwe jest również ich wykorzystanie do transportu małych rodzin pszczelich w nowe miejsce.

Mini ulik styropianowy PolyHive Langstroth z 6 ramkami

Hodowcy służą do tworzenia nowych rodzin pszczelich, tzw komora lub kosz na śmieci. Możliwe jest również ich wykorzystanie do transportu małych kolonii pszczół Nowa lokalizacja. Ta odżywka renomowanej marki PolyHive jest wykonana utwardzony polistyren. Jest bardzo lekki, ale wytrzymały. Ma długą żywotność. Możesz użyć hodowcy do hodowli matek lub do zimowania oddziałów z matką rezerwową. Od wiosny wystarczy założyć przedział z dwoma owocami plastry miodu. Jednak jest również stosowany w komorowaniu słabszych rodzin pszczelich.

Częścią tej skrzynki lęgowej jest partycja, która może być wewnętrzna podzielić przestrzeń na dwie osobne części (dno jest również do tego przystosowane, które networking jest również podzielony na dwie części). Jest również częścią hodowcy karmnik sufitowy, dzięki któremu możesz żywić się bezpośrednio w hodowcy.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj