Wróć do: Ule Langstroth

Ul styropianowy Langstroth 4xN159

452,16 zł
bez VAT: 367,61 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: MP201
Praktyczny i niedrogi ul Langstroth z utwardzony polistyren PS-E, który nadaje się do użytku na zewnątrz.

Rój pszczół Langstroth - polistyren

Praktyczny i niedrogi ul Langstroth z utwardzony polistyren PS-E, który nadaje się do użytku na zewnątrz. Zawiera dno Varroa z siatką i plastikową wysuwaną szufladą. Z czterema niskimi (2/3 Langstroth - 159 mm) nadstawkami i wysoką pokrywą. Całość wykonana z utwardzanej polistyrenu, który posiada najlepsze właściwości izolacyjne spośród zastosowanych materiałów. Wszystkie elementy posiadają zakładki (zamki), dzięki którym pasują do siebie i montażu ul jest wtedy bardzo stabilny. Nasadki posiadają wypustki pełniące funkcję uchwytów, dzięki temu osprzęt jest łatwy w obsłudze. Rozszerzenia są wyposażone w praktyczne plastikowe paski w miejscu styku ram z mocowaniami, tak aby nie było przypadkowe uszkodzenie.

Nigdy więcej problemów z przestrzenią. Cały styropian przedłużenia z naszej oferty dostarczane są w stanie rozłożonym. Po prostu je składasz z 4 części (dwa dłuższe boki i dwa krótkie boki). Poszczególne części łatwo do siebie pasują pasują do siebie, nasadkę można złożyć bez użycia narzędzi (lub można pomóc, np. gumowym patyczkiem). W ten sam sposób przedłużenia można ponownie rozłożyć nie zajmowały aż tak dużo miejsca. Nie ma potrzeby klejenia połączeń. Sam ul nie jest konieczny farbą lub inną obróbką powierzchni. Waga całego ula (bez ramek i karmnika) nie przekracza 5 kg, z podajnikiem to 6 kg. Waga poszczególnych załączników jest różna około 1 kg, więc nadają się do łatwej obsługi.

Najwyższa jakość od światowego producenta, który dostarcza towary dla największych światowych firm (m.in. pod marką Imgut dla H. Holtermann v Niemcy, pod marką Lego dla Włoch itp.).

Część zestawu to:

  • Dno Varroa z wysuwaną plastikową szufladą
  • 4x mocowanie Langstroth niskie (2/3 - 159)
  • Wysoka pokrywa z wentylacją

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj